Specjalistyczne platformy przyschodowe.

Przystosowane są do transportu osób niepełnosprawnych, w szczególności na wózkach inwalidzkich. Nadają się do zamontowania zarówno na zewnątrz jak wewnątrz budynku i są mocowane do ściany lub do stopni schodów.

Nasze platformy schodowe dostępne są w wariancie prostoliniowym oraz krzywoliniowym, w zależności od toru schodów, na kórych mają zostać zamontowane.

Zastosowanie platform

Ponieważ nadają się do pokonywania schodów przez osoby które nie są w stanie się po nich poruszać, platformy przyschodowe mogą być szczególnie dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy w danym budynku, który ma być przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie można zamontować pionowego dźwigu.

Niewątpliwą zaletą, którą odznaczają się platformy przyschodowe jest możliwość samoobsługi przez pasażera, który może samodzielnie przywołać platformę za pomocą kasety wezwań, a następnie zająć na niej miejsce i sterować ruchem w górę lub w dół wzdłuż toru.

Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom podestu i ścian, platformy schodowe są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, zarówno przez pasażerów jak i osoby postronne.

arcon polska sp. z o.o.
ul. Baletowa 14, 02-867 Warszawa
tel. (+48 22) 648 08 10
fax (+48 22) 643 73 66
e-mail: sales@arcon.com.pl
www: www.arcon.com.pl

Dźwigi
Platformy
P. przyschodowe
Schodołazy
Windy

Pozycjonowanie - Aweo.pl