Windy dla osób niepełnosprawnych o konstrukcji samonośnej i aluminiowo-stalowej

W naszej ofercie posiadamy windy dla niepełnosprawnych o konstrukcji samonośnej, aluminiowo-stalowej. Przeznaczone są do transportu osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami między poziomami budynku. Występuą w wersji niezadaszonej do użytku do wysokości 1,1 m oraz zadaszonej, w szklanej obudowie, powyżej tej wysokości. Produkujemy także windy przeznaczone do samochodów.

Platformy niskiego podnoszenia

Polecane przez nas windy są to platformy niskiego podnoszenia - do wysokości ok. 2 m. Mogą być zamontowane na zewnątrz albo wewnątrz budynku. Przy ich montażu nie są potrzebne dodatkowe pomieszczenia na maszynownię, w związku z czym nadają się do zamontowania także w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń tego rodzaju.

Windy działają na napęd elektryczny, o napięciu 230 V. Standardowe wymiary platformy posiadanej przez windy dla niepełnosprawnych to 1100 x 1400mm, ale na życzenie wykonujemy też instalacje dostosowane do potrzeb klientów. Platformy wewnętrzne wyposażone są w rampę najazdową. Konstrukcja pokrycia zewnętrznego wind zabezpiecza je przed wpływem czynników atmosferycznych.  

arcon polska sp. z o.o.
ul. Baletowa 14, 02-867 Warszawa
tel. (+48 22) 648 08 10
fax (+48 22) 643 73 66
e-mail: sales@arcon.com.pl
www: www.arcon.com.pl

Dźwigi
Platformy
P. przyschodowe
Schodołazy
Windy

Pozycjonowanie - Aweo.pl